Cuma, Kasım 16, 2012

İstanbul'da bu hafta vol.372

Dönüşüme 1 aydan az kaldığı şu günlerde arkadaşlarımla İstanbul gezme programları yapmaya başladık bile. O kadar çok yeni yer açıldı, o kadar çok insanla görüşmem gerek ki, beni her gün İstanbul'un farklı bir köşesinde bulabilirsiniz 11 Aralık'tan itibaren. Bir de ben gelmeden Taksim'deki inşaatı bitirseler çok hoş olacaktı. Önümüzdeki günlerde bol trafikli İstanbul'da neler oluyor diye bakarsak;
  • Moda ve eğlence kanalı Fashion Tv'nin "Fashion Friday" adlı partileri başlıyor.  Fashion Tv Türkiye'nin sahibi Enis Onat'ın ev sahipliğinde The Ritz Carlton Hotel içinde hizmet veren Bleu Bar'da her cuma yapılacak olan Fashion Friday'de her cuma ünlü bir dj performans sergileyecek. Bu akşamki performansı kaçırmayın.
  • Yine bu akşam, Pera'daki Jack Russel'da  Murat Tokuz ile saat 22.o0'den sonra dj kabinine girip house müziği günümüzün popüler parçalarıyla karıştırıp çalacak, W Hotel'de Dj Lab turnesinin ayağında Dj Duo Posso performans sergileyecek ve Minyon'da Aslı Köse dj setinin başında olacak.
  • 17 Kasım Cumartesi günü La boom'un akşamüstü partisinin teması: 50 Years of Bond. Beyler takım elbiselerinizi hazırlayın!
  • Duymayanları hiç uyandırmasam mı bilemedim ama 17-18 Kasım tarihleri arasında Refresh The Venue'de Sony Playstation Game Fest düzenleniyor ve Pes2013 ile Fifa2013 turnuvaları düzenlenecek. Kızlar bu hafta sonu belli ki sevgililer kayıp, siz de Girls' Night Out yapın bari.
  • Tamam Jennifer Lopez konserine gitmiyorsunuz. Peki ya 26 Kasım'daki Sting konseri için biletinizi aldınız mı??
  • Bu seneki Marka Konferansı 13-14 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Fazla davetiyesi olana seve seve eşlik etmeye hazırım :)
  • Kuruçeşme'de geçtiğimiz günlerde açılan La Mancha, İspanyol mutfağının en meşhur örneklerini sizlere sunuyor.  Menüsünde Paella Andalucia, Chorizo gibi muhteşem yemekleri bulunduran bu restoranda İtalyan ve Fas mutfağından da tatlar bulabilirsiniz. 
  • Asmalımescit'de açılan Propaganda ise dans etmek için ideal. Ayrıca her ay dünyaca ünlü bir dj'i İstanbul'a getirmeyi planlıyorlar.
  • Bu aralar değişik bir şeyler deneme arzusundaysanız, Sıraserviler'de kısa bir restorasyon sonrrası yeniden açılan People's'da Osmanlı mutfağının en alengirli örneklerini tadabilirsiniz. Ya da Galata'daki Salti Pasajı'nın içinde Humanbeings isimli çiçekçide atölye çalışmalarına katılabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder